vychutnajte si čerstvú vodu vo vašej spoločnosti

Modernou a ekologickou alternatívou k balenej vode je filtračný prístroj. Je priamo napojený na existujúci vodovodný ventil a ponúka vysoko hygienickú a ekonomickú prevádzku.

Testujte ZADARMO

SPIN Futura


Stojanový model je ideálnou voľbou, ak hľadáte výnimočnú kvalitu, kompaktné rozmery a ergonomický dizajn. Ponúka najvyššiu úroveň hygienickej prevádzky pre výdaj chladenej, horúcej alebo perlivej vody. Ideálny pre kancelárie a medicínske centrá.

V tejto kategórii dominuje svojimi kompaktnými rozmermi: je len 25 cm široký s hĺbkou 17,5 cm. Prístroj s výškou 106 cm má ergonomicky ideálne umiestnený výpust vody. Výdajný priestor je vysoký 29 cm pre pohodlné umiestnenie pohára alebo krčahu.


objednať
Device mockup image.

SPIN Top


Kompaktný, výkonný model s celonerezovým dizajnom ponúka chladenú, perlivú a nechladenú vodu. Automatické dávkovanie pre pohár alebo krčah. Profesionálny model pre kancelárie a kaviarne.

Prístroj so šírkou len 24 cm obsahuje mikroprocesor, ktorý kontroluje ochranu proti vytečeniu. Použité vysokokvalitné komponenty poskytujú maximálny akustický komfort v každej fáze fungovania prístroja vrátane chladenia a prípravy perlivej vody.


objednať
Device mockup image.

SPIN Natura


Unikátna technológia v elegantnom a kompaktnom prístroji umožňuje dávkovanie nielen chladenej a perlivej vody, ale aj troch druhov džúsov. Patentovaný systém zmiešavania zabraňuje kontaminácii a zaručuje skvelú chuť prémiového džúsu vyrobeného s filtrovanou vodou.

Ideálny prístroj pre raňajkový a obedný servis, výnimočne praktický pre konferencie a eventy, ale tiež sofistikovaný doplnok do každej kuchynky v kancelárii, hotelovom bare alebo kaviarenskom kútiku.


objednať
Device mockup image.
Wearable device mockup.

PURITY C Quell ST


Filtre vody PURITY C Quell ST sú špeciálne vyvinuté pre sektor stravovania a prípravy nápojov. Znižujú uhličitanovú tvrdosť v pitnej vode a preto výrazne znižujú nebezpečenstvo tvorby vápenatých usadenín v prístrojoch. Filtračné médium zachytáva ióny kovov, ako je olovo alebo meď. Znižuje obsah látok, ktoré môžu negatívne ovplyvniť chuť a arómu (napr. zvyšky chlóru).

Vhodné pre profesionálne kávovary

Káva a espresso môžu teraz naplno rozvinúť svoju chuť.

Jednoduché použitie

Rýchla výmena vďaka spoľahlivému uzamykaciemu systému. Integrovaný odvzdušňovací ventil umožňuje ľahkú manipuláciu.

AquaGusto


Univerzálne riešenie filtrácie pre kávovary s autonómnym alebo integrovaným zásobníkom vody. AquaGusto zlepší chuť, vôňu a vhľad kávy, espressa a cappuccina. Filter znižuje tvrdosť vody a tým aj tvorbu vodného kameňa.

AquaGusto 250 - Kapacita: 250 l / max. 6 mesiacov. Na výmenu Vás upozorní patentovaný indikátor stavu filtra.


Browser mockup

Naše služby


Poskytujeme špičkovú zákaznícku podporu pre Vaše pohodlie.


Lightbulb icon

Audit potrieb


Na základe získaných informácií o spotrebe nápojov a obhliadky priestorov vyhodnotíme aktuálne potreby Vašej spoločnosti.

Pen icon

Návrh riešenia


Pripravíme ponuky variantov filtračných prístrojov, automatických kávovarov a služieb pre uľahčenie Vášho rozhodnutia s ohľadom na priestorové možnosti a požadovanú kapacitu. Servis aj pre vlastné prístroje!

Cargo icon

Inštalácia a servis


Postaráme sa o inštaláciu, úvodné nastavenie prístroja a zaškolenie personálu. Počas celého trvania zmluvy zabezpečujeme pravidelný hygienický a technický servis podľa medzinárodných štandardov.

Ceny prenájmu


Vyberte si model prístroja


SPIN FUTURA c

34,83 €mesačne bez DPH

 • CHLADENÁ A NECHLADENÁ VODA
 • VÝMENA FILTRAČNÉHO SYSTÉMU
 • HYGIENICKÝ SERVIS PRÍSTROJASPIN FUTURA H

38,25 €mesačne bez DPH

 • CHLADENÁ A HORÚCA VODA
 • VÝMENA FILTRAČNÉHO SYSTÉMU
 • HYGIENICKÝ SERVIS PRÍSTROJA


SPIN FUTURA s

52,52 €mesačne bez DPH

 • CHLADENÁ, NECHLADENÁ A PERLIVÁ VODA
 • VÝMENA FILTRAČNÉHO SYSTÉMU
 • HYGIENICKÝ SERVIS PRÍSTROJA
 • redukčný ventil CO2
 • CO2 FĽAŠA (BEZ NÁPLNE)
 • výmena CO2 do 24 hodín

Pripojte sa a získajte vlastný zdroj kvalitnej vody

Napíšte nám dnes a vyskúšajte zadarmo na 15 dní!

Kontaktujte nás


Máte záujem o moderné a ekologické riešenie ponuky nápojov pre zamestnancov a zákazníkov? Napíšte nám, prosím, Vašu požiadavku, odpovieme už do dvoch hodín.